System słoneczny 10kw

System słoneczny 10kw

System słoneczny o mocy 10kw jest najlepiej idealny dla dużych domów. System 10kw nadaje się również dla posiadaczy samochodów elektrycznych lub osób planujących ich zakup w przyszłości. Zapewniamy zarówno system magazynowania energii dla gospodarstw domowych poza siecią, jak i system magazynowania energii dla gospodarstw domowych w sieci.

Zapewnia czystą i niezawodną energię elektryczną w czasie obłożenia i utrzymuje twoje podstawowe obciążenia, gdy jesteś poza domem, a wszystko to w prostym systemie słonecznym.Jakie są różnice między off-grid household energy storage system i on-grid residential energy storage system?

10kW Solar System

application scenarios

1: Energia elektryczna dla gospodarstwa domowego dla 2-3 osób

2: Mała farma

3: Obszar zdalny

4: Awaryjne zasilanie w trybie gotowości

Uzyskaj bezpłatną wycenę energii słonecznej

Jest tak kompaktowy, że zmieści się prawie wszędzie. Mały wolnostojący system fotowoltaiczny, idealny do obszarów trudnych do zasilenia.

1: Czy system słoneczny o mocy 10kW jest odpowiedni dla mojego domu?

System paneli słonecznych o mocy 10 kW najlepiej nadaje się do domów typu lager lub domów z bardziej energochłonnymi urządzeniami. Dzięki bezpieczeństwu, długiej żywotności i doskonałej obsłudze posprzedażnej nasze produkty z serii S będą najlepszym wyborem do przechowywania energii w Twoim gospodarstwie domowym, spełniając Twoje wyższe potrzeby energetyczne.

Domowy system magazynowania energii on-grid może również spełnić Twoje oczekiwania dotyczące szybkiego zwrotu kosztów, ponieważ umożliwia połączenie eksportu energii elektrycznej do sieci i korzystania z energii w domu. W takim przypadku nie możesz tylko produkować energii, której potrzebujesz, ale resztę sprzedać, aby mieć dodatkowy zysk.

Systemy słoneczne o mocy 10 kW wytwarzają do 5 kW dziennie w akumulatorze litowo-żelazowo-fosforanowym. Systemy o mocy 10 kW mogą wymagać 2 równoległych akumulatorów ze względu na ich zdolność do jednoczesnego eksportu więcej niż 5 kW. Ponieważ system o mocy 10 kW może wytwarzać więcej mocy, jest droższy niż mniejsze. Jeśli jednak masz większe zapotrzebowanie na energię, często szybciej jest spłacić koszt instalacji, instalując system o większej pojemności.

Jeśli mieszkasz w gospodarstwie domowym składającym się z więcej niż 5 osób, system energii słonecznej o mocy 10 kW prawdopodobnie spełni Twoje wymagania.

Lifepo4 Battery 51.2v 100Ah

2: Ile paneli słonecznych znajduje się w systemie o mocy 10kW?

Typowy panel słoneczny ma moc 250-400 W, więc jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj paneli, będziesz musiał zainstalować łącznie osiem do dwunastu paneli, aby stworzyć system o mocy 10kW (10000 W).

battery storage system for home

Poniżej znajduje się tabela pokazująca, ile paneli będzie potrzebnych do stworzenia systemu o mocy 10kW, przy różnych mocach:

Zasilanie panelu

Ilość potrzebnych paneli

250

40

300

34

350

28

400

25

Często zadawane pytania: 10kW System Słoneczny

W systemie słonecznym off-grid, jesteś całkowicie zależny od słońca i energii przechowywanej w akumulatorach, aby zasilić swój dom lub firmę. Jeśli zdecydujesz się na instalację systemu słonecznego on-grid, zawsze będziesz miał dostęp do energii elektrycznej z sieci energetycznej, niezależnie od tego, czy system słoneczny produkuje energię, czy nie, lub czy masz akumulatory.

W przypadku systemu słonecznego off-grid, Twój system słoneczny działa niezależnie od sieci energetycznej i może kontynuować pracę. Jeśli posiadasz system słoneczny podłączony do sieci i sieć ulegnie awarii, nie będziesz miał energii elektrycznej, chyba że zdecydujesz się na system słoneczny z podtrzymaniem bateryjnym.

Jeśli Twój system nie jest podłączony do sieci, nie otrzymasz rachunku za prąd. Jednak systemy off-grid są często droższe ze względu na dodatkowe wyposażenie, takie jak akumulatory, które są potrzebne, aby uczynić je opłacalnymi. Jeśli zdecydujesz się na system powiązany z siecią, możesz nadal widzieć opłaty za dostawę lub opłaty za zapotrzebowanie w rachunku za energię elektryczną, nawet jeśli system słoneczny dostarcza 100% energii elektrycznej.

System słoneczny 10kw najlepiej nadaje się do lager domów, lub domów z bardziej energochłonnych urządzeń. Dzięki cechom bezpieczeństwa, długiej żywotności i doskonałej obsłudze posprzedażowej, nasze produkty z serii S będą najlepszym wyborem dla domowych magazynów energii spełniających wyższe potrzeby energetyczne.

On-grid mieszkaniowy system magazynowania energii może również spełnić Twoje oczekiwania dotyczące szybkiego odzyskania kosztów poprzez podłączenie do sieci. Oszczędność ta jest połączeniem eksportu energii elektrycznej do sieci i wykorzystania jej w domu. Systemy słoneczne 10kw produkują do 5kw dziennie w baterii typu fosforan żelaza litu. Systemy 10kw mogą wymagać 2 równoległych baterii ze względu na ich zdolność do eksportu więcej niż 5kw w jednym czasie.

Podczas gdy system 10kW jest droższy niż mniejsze systemy, może produkować więcej mocy. Jeśli masz większe wymagania energetyczne, często szybciej spłacisz koszt instalacji instalując system o większej mocy.

Jeśli mieszkasz w gospodarstwie domowym składającym się z więcej niż 5 osób, system słoneczny o mocy 10kw prawdopodobnie pokryje Twoje wymagania. Jeśli planujesz pozostać w obecnej lokalizacji, system o mocy 10kw również może pokryć rosnące zapotrzebowanie na energię.

CEC zaleca, aby system o mocy 10 kW kosztował od 7400 do 14100 dolarów. Koszt paneli słonecznych zależy od wielu czynników, w tym ich jakości, typu modelu i innych. System o większym rozmiarze może generować więcej energii elektrycznej, ale jest stosunkowo drogi. Choć początkowo może się to wydawać nieopłacalne, energia słoneczna może zaoferować szybki zwrot z inwestycji i pomóc w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości.

Ostateczny koszt uzyskania zainstalowanego systemu paneli słonecznych będzie zależał od następujących czynników: Jakość paneli słonecznych; Rozmiar paneli słonecznych

Można oczekiwać, że systemy słoneczne o mocy 10kW będą działać 25-30 lat, jeśli zostaną prawidłowo zainstalowane. Po tym czasie wydajność baterii słonecznej zaczyna się obniżać. Wskaźnik degradacji mocy systemu słonecznego o mocy 10kW z akumulatorem wynosi około 0,8% rocznie.

Panele z czasem stają się nieefektywne w produkcji energii elektrycznej, a ich wydajność w systemie słonecznym również spada. Proces degradacji może trwać do 30 lat dla każdego wysokiej jakości systemu słonecznego.

Modułowa konstrukcja, standaryzowana produkcja, silna wspólność, easyinstallation, obsługa i konserwacja.

Doskonała funkcja ochrony BMS i system kontroli, nad prądem, nad napięciem, izolacją i inną konstrukcją wielokrotnej ochrony.

Korzystanie z ogniwa fosforanu żelaza litu, niski opór wewnętrzny, wysoka stawka, wysokie bezpieczeństwo, długa żywotność. Wysoka spójność oporu wewnętrznego, napięcia i pojemności pojedynczej komórki.

Czas cyklu może osiągnąć ponad 5000 razy, żywotność wynosi ponad 10 lat, kompleksowy koszt eksploatacji jest niski.

Inteligentny system, niska strata, wysoka wydajność konwersji, silna stabilność, niezawodna praca.

Wizualny wyświetlacz LCD umożliwia ustawienie parametrów pracy, przeglądanie danych w czasie rzeczywistym i stanu pracy, dokładne diagnozowanie błędów operacyjnych.

Obsługa szybkiego ładowania i rozładowywania.

Obsługuje protokół komunikacyjny, taki jak CAN2.0 i RS485, który może być stosowany w różnych scenariuszach

Uzyskaj bezpłatną wycenę energii słonecznej

Aby dokładnie zaprojektować idealny system fotowoltaiczny poza siecią i przedstawić wycenę

Jakie są inne układy słoneczne?

Istnieje wiele rozmiarów systemów słonecznych do wyboru, w tym 3 kW, 5 kW, 6 kW, 6,6 kW, 8 kW, 10 kW, 15 kW, 20 kW i inne systemy wytwarzania energii słonecznej. Jednocześnie możemy również dostosować odpowiednie fotowoltaiczne systemy oświetleniowe do rzeczywistych potrzeb użytkowników.

3kW System Słoneczny

5kW System Słoneczny

8kW System Słoneczny

15kW System Słoneczny

Jak zainstalować system 10 KW

Większość firm fotowoltaicznych jest w stanie zainstalować system dowolnej wielkości, ale będziesz chciał wybrać najlepszego instalatora fotowoltaicznego w Twojej okolicy do tego zadania. Wiele firm fotowoltaicznych zaoferuje bezpłatną konsultację domową lub ocenę lub przynajmniej jakąś bezpłatną wycenę opartą na specyfikę Twojego domu. Zalecamy uzyskanie wycen energii słonecznej od co najmniej trzech firm w celu porównania cen. I pamiętaj, aby zapytać o wszelkie rabaty, rabaty lub wyprzedaże, które firma może oferować.

Sprawdź naszą pracę

Kontakt

Telefon: + 86 18664768716
E-mail: info@lifepo4-energy.com
Room 411, No.26 Qinglan Street, Panyu District, Guangzhou,Guangdong ,China