System słoneczny 15kw

System słoneczny 15kw

System solarny 15kWsolar jest idealny dla domów, gospodarstw rolnych i małych firm. Kompletny system słoneczny off-grid 15kWsolar jest najbardziej wszechstronnym i popularnym z naszych produktów off-grid stand-alone solar system.

A15kWsolarsystem należy do serii 48V rodzinnych magazynów energii.Możliwości tego systemu słonecznego off-grid obejmują zakres od zasilania średniej wielkości domu do większych nieruchomości.Ten wysokiej jakości system słoneczny zapewnia niezawodną moc, bez kompromisu dla Twojego stylu życia.

15kW Solar System

application scenarios

1: Energia elektryczna dla gospodarstwa domowego dla 5-8 osób

2: Farmy

3: Obszar zdalny

4: Awaryjne zasilanie w trybie gotowości

5: Stacje

6: Małe firmy

Uzyskaj bezpłatną wycenę energii słonecznej

Jest tak kompaktowy, że zmieści się prawie wszędzie. Mały wolnostojący system fotowoltaiczny, idealny do obszarów trudnych do zasilenia.

1: Czy system słoneczny o mocy 15kW jest odpowiedni dla mojego domu?

System paneli słonecznych o mocy 15 kW najlepiej nadaje się do większych domów lub domów z bardziej energochłonnymi urządzeniami. Dzięki bezpieczeństwu, długiej żywotności i doskonałej obsłudze posprzedażnej nasze produkty z serii QH będą najlepszym wyborem do przechowywania energii w Twoim gospodarstwie domowym, spełniając Twoje wyższe potrzeby energetyczne.

Domowy system magazynowania energii on-grid może również spełnić Twoje oczekiwania dotyczące szybkiego zwrotu kosztów, ponieważ umożliwia połączenie eksportu energii elektrycznej do sieci i korzystania z energii w domu. W takim przypadku możesz nie tylko wyprodukować potrzebną energię, ale resztę sprzedać, aby uzyskać dodatkowy zysk.

Systemy słoneczne o mocy 15 kW wytwarzają do 10-20 kW dziennie w akumulatorze litowo-żelazowo-fosforanowym. Systemy o mocy 15 kW mogą wymagać 3 równoległych akumulatorów ze względu na ich zdolność do jednoczesnego eksportu ponad 15 kW. Ponieważ system 15kW może wytworzyć więcej mocy, jest droższy niż mniejszy. Jeśli jednak masz większe zapotrzebowanie na energię, często szybciej jest spłacić koszt instalacji, instalując system o większej pojemności.

Jeśli mieszkasz w gospodarstwie domowym liczącym więcej niż 10 osób, instalacja solarna o mocy 15 kW prawdopodobnie spełni Twoje wymagania.

51.2v 150Ah Battery Lifepo4

2: Ile paneli słonecznych znajduje się w systemie o mocy 15kW?

Typowy panel słoneczny ma moc 250-400 W, więc jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj paneli, będziesz musiał zainstalować łącznie osiem do dwunastu paneli, aby stworzyć system o mocy 15kW (15000 W).

battery storage system for home

Poniżej znajduje się tabela pokazująca, ile paneli będzie potrzebnych do stworzenia systemu o mocy 15kW, przy różnych mocach:

Zasilanie panelu

Ilość potrzebnych paneli

250

60

300

50

350

43

400

38

Często zadawane pytania: 15kW System Słoneczny

Jeśli zdecydujesz się na instalację systemu słonecznego typu on-grid, zawsze będziesz miał dostęp do energii elektrycznej z sieci energetycznej, niezależnie od tego, czy Twój system słoneczny produkuje energię, czy nie, lub czy masz akumulatory.

W przypadku systemu słonecznego off-grid, Twój system słoneczny działa niezależnie od sieci energetycznej i może kontynuować pracę. Jeśli posiadasz system słoneczny podłączony do sieci i sieć ulegnie awarii, nie będziesz miał energii elektrycznej, chyba że zdecydujesz się na system słoneczny z podtrzymaniem bateryjnym.

Jeśli twój system nie jest związany z siecią, youwon nie otrzymują rachunku za energię elektryczną. Jednak systemy off-grid są często droższe ze względu na dodatkowy sprzęt, taki jak baterie, które są potrzebne, aby uczynić go opłacalnym. Jeśli zdecydujesz się na system powiązany z siecią,

na rachunku za energię elektryczną mogą pojawić się opłaty za dostawę lub zapotrzebowanie, nawet jeśli system słoneczny dostarcza 100% energii elektrycznej.

Przemysł słoneczny oferuje dowolny wachlarz systemów słonecznych, z których każdy różni się ilością generowanej energii.Z cechami bezpieczeństwa, długą żywotnością i doskonałą obsługą posprzedażową, a15kWsolar system jest najlepszym wyborem dla dużych gospodarstw domowych lub małych firm.

Jeśli zastanawiasz się nad systemem słonecznym, pomyśl o wielkości swojego gospodarstwa domowego. Jakie są Twoje średnie miesięczne wydatki na energię? Duża liczba używanych urządzeń elektrycznych może wymagać dodatkowego przechowywania baterii.

15kWis rozbudowany system słoneczny o mocy wystarczającej do zaspokojenia potrzeb dużych gospodarstw domowych.15kWsystemy produkują do 5kWper day w baterii typu fosforan żelaza litu.15kWsystemy mogą wymagać 3 równoległych baterii ze względu na ich zdolność do eksportu więcej niż 5kW w tym samym czasie.

Podczas gdy 15kWsystem jest droższy niż mniejsze systemy, może produkować więcej mocy. Jeśli masz większe zapotrzebowanie na energię, często szybciej zwróci się koszt instalacji poprzez zainstalowanie systemu o większej pojemności.

Jeśli mieszkają Państwo w gospodarstwie domowym składającym się z więcej niż 8 osób, system solarny o mocy 15kW prawdopodobnie pokryje Państwa zapotrzebowanie. Jeśli planujesz pozostać w obecnej lokalizacji, system o mocy 15kW może również pokryć rosnące zapotrzebowanie na energię.

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty paneli słonecznych na kW w niektórych krajach.

KrajKoszt za KW
Indie793 $
Chiny879 $
Kanada2,427 $ 
Rosja2,302 $
Japonia2,101 $
Afryka Południowa1,617 $
Australia1,554 $
Stany Zjednoczone1,549 $
Francja1,074 $
Niemcy1,113 $

W związku z tym przybliżony koszt systemu solarnego o mocy 15 kW w Niemczech powinien wynosić—$1,113*15=$16,695.

Podobnie, przybliżony koszt systemu słonecznego o mocy 15kW we Francji powinien wynosić—$1074*15=$16,110.

Koszt paneli słonecznych zależy od wielu czynników, w tym ich jakości, rodzaju modelu i nie tylko. System o większych rozmiarach może generować więcej energii elektrycznej, ale jest stosunkowo drogi. Choć na początku może się to wydawać nieopłacalne, energia słoneczna może zaoferować szybki zwrot z inwestycji i pomóc w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości.

Ostateczny koszt uzyskania zainstalowanego systemu paneli słonecznych będzie zależał od następujących czynników: Jakość paneli słonecznych; Rozmiar paneli słonecznych.

This figure however depends on where you live, your cost of electricity, your feed-in tariff, and your daily energy usage To determine how long it would take to pay off a system, you must calculate the total monetary value of the energy produced by the system on an annual basis, and divide the cost of the system by this figure.

W tym celu należy ustalić, jaki jest koszt energii elektrycznej, ile jej wyeksportujemy i zużyjemy w domu oraz jakie są nasze dzienne oszczędności.

Jak większość systemów słonecznych, średnia żywotność systemu 15kW wynosi 25 do 30 lat.Według National Renewable Energy Laboratory, panele słoneczne napotykają średni spadek wydajności 0,8% każdego roku. Ten spadek wydajności nazywany jest wskaźnikiem degradacji słonecznej i różni się wśród producentów. Na przykład niektóre marki przemysłu solarnego twierdzą, że wskaźnik degradacji jest tak niski, jak 0,3%, podczas gdy inne substandardowe systemy słoneczne dewaluują się znacznie szybciej.

Co to jest wskaźnik degradacji energii słonecznej? Po prostu, panele stają się mniej wydajne w produkcji energii elektrycznej w czasie, a ich wydajność systemu słonecznego również spada. Proces ten nazywany jest degradacją, a jego skutki mogą trwać nawet 30 lat dla każdego wysokiej jakości systemu słonecznego.

Jednak mimo kilkudziesięciu lat użytkowania, panele nie tracą na wartości. Raczej ich wydajność energetyczna spada nieco poniżej specyfikacji firmy solarnej. Zjawisko to nazywane jest degradacją pod wpływem światła i podwyższonej temperatury (LetiD). Panele lepszej jakości będą działać dłużej i będą odporne na tę degradację.

Panele słoneczne są niezwykle wytrzymałe i trwają dziesiątki lat z niewielką lub żadną konserwacją. Są one zaprojektowane tak, aby wytrzymać silne wiatry i burze gradowe, więc zniszczenie systemu z powodu warunków pogodowych jest bardzo mało prawdopodobne. Mimo to możesz zapewnić sobie więcej energii na przestrzeni lat dzięki następującym metodom: regularnej konserwacji i oczyszczaniu z kurzu i zanieczyszczeń.

1: Modułowa konstrukcja, standaryzowana produkcja, silna wspólność, easyinstallation, obsługa i konserwacja.

2: Doskonała funkcja ochrony BMS i system kontroli, nad prądem, nad napięciem, izolacją i inną konstrukcją wielokrotnej ochrony.

3: Korzystanie z ogniwa litowego fosforanu żelaza, niski opór wewnętrzny, wysoka stawka, wysokie bezpieczeństwo, długa żywotność. Wysoka spójność oporu wewnętrznego, napięcia i pojemności pojedynczej komórki.

4: Czas cyklu może osiągnąć ponad 5000 razy, żywotność wynosi ponad 10 lat, kompleksowy koszt eksploatacji jest niski.

5: Inteligentny system, niska strata, wysoka wydajność konwersji, silna stabilność, niezawodna praca. Wizualny wyświetlacz LCD umożliwia ustawienie parametrów pracy, przeglądanie danych w czasie rzeczywistym i stanu pracy, dokładne diagnozowanie błędów operacyjnych.

6: Obsługa szybkiego ładowania i rozładowywania.

7: Obsługuje protokół komunikacyjny, taki jak CAN2.0 i RS485, który może być używany w różnych scenariuszach.

Uzyskaj bezpłatną wycenę energii słonecznej

Aby dokładnie zaprojektować idealny system fotowoltaiczny poza siecią i przedstawić wycenę

Jakie są inne układy słoneczne?

Istnieje wiele rozmiarów systemów słonecznych do wyboru, w tym 3 kW, 5 kW, 6 kW, 6,6 kW, 8 kW, 10 kW, 15 kW, 20 kW i inne systemy wytwarzania energii słonecznej. Jednocześnie możemy również dostosować odpowiednie fotowoltaiczne systemy oświetleniowe do rzeczywistych potrzeb użytkowników.

3kW System Słoneczny

5kW System Słoneczny

10kW System Słoneczny

20kW System Słoneczny

Jak zainstalować system 15 KW

Większość firm fotowoltaicznych jest w stanie zainstalować system dowolnej wielkości, ale będziesz chciał wybrać najlepszego instalatora fotowoltaicznego w Twojej okolicy do tego zadania. Wiele firm fotowoltaicznych zaoferuje bezpłatną konsultację domową lub ocenę lub przynajmniej jakąś bezpłatną wycenę opartą na specyfikę Twojego domu. Zalecamy uzyskanie wycen energii słonecznej od co najmniej trzech firm w celu porównania cen. I pamiętaj, aby zapytać o wszelkie rabaty, rabaty lub wyprzedaże, które firma może oferować.

Sprawdź naszą pracę

Kontakt

Telefon: + 86 18664768716
E-mail: info@lifepo4-energy.com
Room 411, No.26 Qinglan Street, Panyu District, Guangzhou,Guangdong ,China

Jesteśmy zaangażowani w budowanie z czystej energii, aby uczynić naszą planetę bardziej zieloną i lepszą.