System słoneczny 20kw

System słoneczny 20kw

20kWsolar system jest idealny dla domów, farmand średnichbusinesses. Zapewniamy zarówno off-grid gospodarstwa domowego systemu magazynowania energii i on-grid mieszkalnych systemu magazynowania energii.Kompletny off-grid 20kWsolar system energii jest najbardziej wszechstronny i popularny z naszych off-grid samodzielnych produktów systemu słonecznego.

A20kWsolarsystem należy do 48V rodziny energy storage series.The możliwości tego off-grid system słoneczny zakres od zasilania largesized domu do większych properties.This wysokiej jakości system słoneczny zapewnia niezawodną moc, bez kompromisów na swoim stylu życia.

20kW-Solar-System

application scenarios

1: Energia elektryczna dla gospodarstwa domowego dla 5-8 osób

2: Farmy

3: Obszar zdalny

4: Awaryjne zasilanie w trybie gotowości

5: Stacje

6: Małe firmy

Uzyskaj bezpłatną wycenę energii słonecznej

Jest tak kompaktowy, że zmieści się prawie wszędzie. Samodzielny system fotowoltaiczny, idealny dla obszarów trudnych do zasilenia.

1: Czy system słoneczny o mocy 20kW jest odpowiedni dla mojego domu?

System paneli słonecznych o mocy 20 kW najlepiej nadaje się do domów typu lager lub stacji, a nawet firm z bardziej energochłonnymi urządzeniami. Dzięki bezpieczeństwu, długiej żywotności i doskonałej obsłudze posprzedażnej nasze produkty z serii S będą najlepszym wyborem do przechowywania energii w Twoim gospodarstwie domowym, spełniając Twoje wyższe potrzeby energetyczne.

Domowy system magazynowania energii on-grid może również spełnić Twoje oczekiwania dotyczące szybkiego odzyskania kosztów poprzez podłączenie do sieci, ponieważ umożliwia połączenie eksportu energii elektrycznej do sieci i korzystania z energii w domu. W takim przypadku możesz nie tylko wyprodukować potrzebną energię, ale także zarobić dodatkowy zysk.

W porównaniu z systemem zasilania on-grid, system off-grid ma wysokiej jakości komponent, który zapewnia niezawodną energię słoneczną o jakości sieciowej przez cały dzień i noc. Wymaga niewielkiej ilości miejsca i powinien zmieścić się w twojej szopie lub alternatywnie w odpornej na warunki pogodowe i samodzielnej obudowie. Panele słoneczne można zamontować na dachu lub na regulowanych ramach naziemnych.

Ponieważ system 20kW może wytworzyć więcej mocy, jest droższy niż mniejszy. Jeśli jednak masz większe zapotrzebowanie na energię, często szybciej jest spłacić koszt instalacji, instalując system o większej pojemności.

51.2v 250Ah Lifepo4 Battery

2: Ile paneli słonecznych znajduje się w systemie o mocy 20kW?

Typowy panel słoneczny ma moc 250-400 W, więc jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj paneli, będziesz musiał zainstalować łącznie osiem do dwunastu paneli, aby stworzyć system o mocy 20kW (20000 W).

battery storage system for home

Poniżej znajduje się tabela pokazująca, ile paneli będzie potrzebnych do stworzenia systemu o mocy 20kW, przy różnych mocach:

Zasilanie panelu

Ilość potrzebnych paneli

250

80

300

67

350

58

400

50

Często zadawane pytania: 20kW System Słoneczny

Jeśli zdecydujesz się na instalację systemu słonecznego typu on-grid, zawsze będziesz miał dostęp do energii elektrycznej z sieci energetycznej, niezależnie od tego, czy Twój system słoneczny produkuje energię, czy nie, lub czy masz akumulatory.

Jeśli zdecydujesz się na instalację systemu słonecznego typu on-grid, zawsze będziesz miał dostęp do energii elektrycznej z sieci energetycznej, niezależnie od tego, czy Twój system słoneczny produkuje energię, czy nie, lub czy masz akumulatory.

Jeśli Twój system nie jest podłączony do sieci, nie otrzymasz rachunku za prąd. Jednak systemy off-grid są często droższe ze względu na dodatkowe wyposażenie, takie jak akumulatory, które są potrzebne, aby uczynić je opłacalnymi. Jeśli zdecydujesz się na system powiązany z siecią, możesz nadal widzieć opłaty za dostawę lub opłaty za zapotrzebowanie w rachunku za energię elektryczną, nawet jeśli system słoneczny dostarcza 100% energii elektrycznej.

20kW system słoneczny jest najlepszy dla dużych domów, lub stacji nawet firm z bardziej energochłonnych urządzeń. Dzięki cechom bezpieczeństwa, długiej żywotności i doskonałej obsłudze posprzedażowej, nasze produkty z serii S będą najlepszym wyborem dla domowych magazynów energii spełniających wyższe potrzeby energetyczne.

On-grid mieszkaniowy system magazynowania energii może również spełnić Twoje oczekiwania dotyczące szybkiego odzyskania kosztów poprzez podłączenie do sieci. Ta oszczędność jest połączeniem eksportu energii elektrycznej do sieci i wykorzystania mocy w domu.Porównywalnie, system słoneczny off-grid ma wysokiej jakości komponenty, które dają niezawodną energię słoneczną o jakości sieci przez cały dzień i noc. System słoneczny off-grid wymaga niewielkiej ilości miejsca i mieści się zgrabnie w szopie gospodarczej lub alternatywnie w naszej odpornej na warunki atmosferyczne i w pełni samodzielnej obudowie. Panele słoneczne mogą być zamontowane na dachu lub na regulowanych ramach gruntowych.

System 20kW jest droższy niż mniejsze systemy, ale może produkować więcej energii. Jeśli masz większe zapotrzebowanie na energię, często szybciej spłacisz koszty instalacji, instalując system o większej mocy.

Poniższa tabela przedstawia średnie koszty paneli słonecznych na kW w niektórych krajach.

KrajKoszt za KW
Indie793 $
Chiny879 $
Kanada2,427 $ 
Rosja2,302 $
Japonia2,101 $
Afryka Południowa1,617 $
Australia1,554 $
Stany Zjednoczone1,549 $
Francja1,074 $
Niemcy1,113 $

Zatem przybliżony koszt systemu słonecznego o mocy 20kW w Niemczech powinien wynosić —$1113*20=$22260.

Podobnie, przybliżony koszt systemu słonecznego o mocy 20kW we Francji powinien wynosić—$1074*20=$21480.

Istnieją cztery ważne czynniki, które wpływają na koszt paneli słonecznych.

  • Hurtowe koszty sprzętu:Jako młody przemysł, fabryki były w stanie zautomatyzować procesy, zwiększyć skalę produkcji i logistyki oraz radykalnie zmniejszyć koszt jednego wata instalacji słonecznej.
  • rekompensaty: W celu zachęcenia gospodarstw domowych do wyboru energii słonecznej, Rząd, Rząd wdraża intrygujące polityki, aby przyciągnąć obywateli do wyboru energii słonecznej, takie jakThe Solar Rebates. Wprowadzenie lokalnych systemów rabatów słonecznych w szczególnie stanach miało dramatyczny wpływ na koszt energii słonecznej
  • Konkurencja i Tanie Solar: istnieją tysiące wykonawców do instalacji słonecznych. W związku z tym, marże zostały zmuszone do bardzo szczupły na rynku.

Liczba ta zależy jednak od miejsca zamieszkania, kosztów energii elektrycznej, taryfy gwarantowanej oraz dziennego zużycia energii.

Aby określić, jak długo potrwa spłata systemu, należy obliczyć całkowitą wartość pieniężną energii wyprodukowanej przez system w skali roku i podzielić koszt systemu przez tę liczbę.

Można to zrobić poprzez ustalenie, jaki jest koszt energii elektrycznej, ile jej wyeksportujesz i wykorzystasz w domu oraz jakie są Twoje dzienne oszczędności.

Jak większość systemów słonecznych, średnia żywotność systemu 20kW wynosi 25 do 30 lat.Według National Renewable Energy Laboratory, panele słoneczne napotykają średni spadek wydajności 0,8% każdego roku. Ten spadek wydajności nazywany jest wskaźnikiem degradacji słonecznej i różni się wśród producentów. Na przykład niektóre marki przemysłu solarnego twierdzą, że wskaźnik degradacji jest tak niski, jak 0,3%, podczas gdy inne substandardowe systemy słoneczne dewaluują się znacznie szybciej.

Co to jest wskaźnik degradacji energii słonecznej? Po prostu, panele stają się mniej wydajne w produkcji energii elektrycznej w czasie, a ich wydajność systemu słonecznego również spada. Proces ten nazywany jest degradacją, a jego skutki mogą trwać nawet 30 lat dla każdego wysokiej jakości systemu słonecznego.

Jednak mimo kilkudziesięciu lat użytkowania, panele nie tracą na wartości. Raczej ich wydajność energetyczna spada nieco poniżej specyfikacji firmy solarnej. Zjawisko to nazywane jest degradacją pod wpływem światła i podwyższonej temperatury (LetiD). Panele lepszej jakości będą działać dłużej i będą odporne na tę degradację.

Panele słoneczne są niezwykle wytrzymałe i trwają dziesiątki lat z niewielką lub żadną konserwacją. Są one zaprojektowane tak, aby wytrzymać silne wiatry i burze gradowe, więc zniszczenie systemu z powodu warunków pogodowych jest bardzo mało prawdopodobne. Mimo to można zapewnić sobie więcej energii przez lata, stosując następujące metody: Regularna konserwacja i oczyszczanie z kurzu i zanieczyszczeń.

System słoneczny o mocy 20kW jest z pewnością wystarczająco mocny, aby zaspokoić średnie potrzeby elektryczne 8-10 osobowego gospodarstwa domowego.

Jednak kompatybilność mocy zależy od:

  • Urządzenia komunalne i domowe, które zużywają energię, a więc określają maksymalne zużycie prądu w gospodarstwie domowym.
  • Twój styl życia. Jeśli pracujesz w domu, będziesz zużywał prąd przez cały dzień, w przeciwieństwie do pracy, gdzie możesz wyłączyć zasilanie do czasu powrotu z pracy.
  • Wszelkie pojazdy elektryczne, które posiadasz. Jeśli masz Teslę lub planujesz ją kupić, system słoneczny o mocy 20 kW nie wystarczy do zasilania zarówno samochodu, jak i gospodarstwa domowego.
  • Twoje średnie dzienne zużycie energii w okresie letnim i zimowym.

Twoja kompatybilność mocy systemu słonecznego zależy od wyżej wymienionych czynników oraz od tego, jak układają się one z instalacją w Twojej okolicy.

Aby zrozumieć, czy system 20kW może zasilić Twój dom, podzielisz swoje średnie dzienne zużycie przez lokalną szczytową godzinę słońca. Średnie dzienne zużycie można znaleźć na rachunku za energię elektryczną.

Średnie dzienne zużycie (kWh) / lokalny szczyt godzin słonecznych=Twój zalecany rozmiar systemu słonecznego. Po raz kolejny jest to, ponieważ system będzie produkować czasy lokalnego szczytu godziny słońca jego rozmiar w mocy na dzień.

Jeśli kilowat na godzinę wyświetlany na domowym rachunku za energię elektryczną pokazuje, że zużywasz 35 kWh dziennie, a szczytowa godzina słońca to 4 godziny, system słoneczny 20kW będzie wystarczający. Wszystko, co przekracza 20 kWh dziennie, oznacza, że nie będzie wystarczające.

Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: tak.

Instalacja systemów magazynowania akumulatorów z systemem słonecznym o mocy 20kW pozwoli Ci na wykorzystanie większej ilości wyprodukowanej energii.

Według raportów, zainstalowanie akumulatora o pojemności 20 kWh z systemem 20kW do codziennego użytku może zwiększyć ilość samodzielnie wygenerowanej energii słonecznej, którą zużywa gospodarstwo domowe z 30% do 60%.

Jest to znaczny wzrost ilości samodzielnie generowanej energii słonecznej.

Jednak to, czy powinieneś zainstalować baterię, zależy od Twojego budżetu, zużycia energii i nie tylko.

Jeśli planujesz zmniejszyć swój ślad węglowy, zaoszczędzić pieniądze lub zmniejszyć domowe rachunki za energię elektryczną, instalacja baterii z systemem 20kW jest doskonałym pierwszym krokiem. Ale powinieneś również rozważyć dodatkowe koszty instalacji akumulatorów, okres zwrotu kosztów oraz to, ile prawdopodobnie zaoszczędzisz w czasie.

Kilka rzeczy do rozważenia przed pójściem słonecznym są dostępne miejsce, potrzeby energetyczne, koszty i twoje ogólne cele instalacji systemu słonecznego.

Mniejszy system będzie produkował mniej energii elektrycznej niż większy. Jeśli jesteś dwuosobowym gospodarstwem domowym o niskim zużyciu energii, mniejszy system o mocy 5 kW będzie wystarczający do codziennego użytku.

Ale jeśli chcesz mieć system, który będzie generował dodatkową moc, a może planujesz kupić samochód elektryczny w najbliższej przyszłości. W obu sytuacjach lepszy będzie większy system.

Koszt jest również ważnym czynnikiem, ponieważ większe systemy słoneczne będą kosztować więcej niż mniejsze systemy słoneczne, wpływając na okres zwrotu inwestycji.

Modułowa konstrukcja, standaryzowana produkcja, silna wspólność, easyinstallation, obsługa i konserwacja.

Doskonała funkcja ochrony BMS i system kontroli, nad prądem, nad napięciem, izolacją i inną konstrukcją wielokrotnej ochrony.

Korzystanie z ogniwa fosforanu żelaza litu, niski opór wewnętrzny, wysoka stawka, wysokie bezpieczeństwo, długa żywotność. Wysoka spójność oporu wewnętrznego, napięcia i pojemności pojedynczej komórki.

Czas cyklu może osiągnąć ponad 5000 razy, żywotność wynosi ponad 10 lat, kompleksowy koszt eksploatacji jest niski.

Inteligentny system, niska strata, wysoka wydajność konwersji, silna stabilność, niezawodna praca.

Wizualny wyświetlacz LCD umożliwia ustawienie parametrów pracy, przeglądanie danych w czasie rzeczywistym i stanu pracy, dokładne diagnozowanie błędów operacyjnych.

Obsługa szybkiego ładowania i rozładowywania.

Obsługuje protokoły komunikacyjne, takie jak CAN2.0 i RS485, które mogą być używane w różnych scenariuszach.

Uzyskaj bezpłatną wycenę energii słonecznej

Aby dokładnie zaprojektować idealny system fotowoltaiczny poza siecią i przedstawić wycenę

Jakie są inne układy słoneczne?

Istnieje wiele rozmiarów systemów słonecznych do wyboru, w tym 3 kW, 5 kW, 6 kW, 6,6 kW, 8 kW, 10 kW, 15 kW, 20 kW i inne systemy wytwarzania energii słonecznej. Jednocześnie możemy również dostosować odpowiednie fotowoltaiczne systemy oświetleniowe do rzeczywistych potrzeb użytkowników.

3kW System Słoneczny

5kW System Słoneczny

10kW System Słoneczny

15kW System Słoneczny

Jak zainstalować system 20 KW

Większość firm fotowoltaicznych jest w stanie zainstalować system dowolnej wielkości, ale będziesz chciał wybrać najlepszego instalatora fotowoltaicznego w Twojej okolicy do tego zadania. Wiele firm fotowoltaicznych zaoferuje bezpłatną konsultację domową lub ocenę lub przynajmniej jakąś bezpłatną wycenę opartą na specyfikę Twojego domu. Zalecamy uzyskanie wycen energii słonecznej od co najmniej trzech firm w celu porównania cen. I pamiętaj, aby zapytać o wszelkie rabaty, rabaty lub wyprzedaże, które firma może oferować.

Sprawdź naszą pracę

Kontakt

Telefon: + 86 18664768716
E-mail: info@lifepo4-energy.com
Room 411, No.26 Qinglan Street, Panyu District, Guangzhou,Guangdong ,China

Jesteśmy zaangażowani w budowanie z czystej energii, aby uczynić naszą planetę bardziej zieloną i lepszą.