O Nas

Marka Pochodzenie

QH Technology Co, Ltd. z 12-letnią akumulacją technologii w produkcji litu, zawsze przestrzegała najbardziej rygorystycznych standardów jakości i bezpieczeństwa, aby zapewnić rynkowi niezawodne i trwałe produkty oraz zbudować swoją markę i podstawową konkurencyjność. Obecnie bateria fosforanu żelaza litu jest szeroko stosowana w kempingu zewnętrznym, RV, wózkach golfowych, statkach, urządzeniach do wytwarzania i przechowywania energii oraz innych dziedzinach. Jego pojawienie się jest przełomem w materiałach baterii litowo-jonowych i stało się gorącym punktem w branży nowej energii. Chociaż produkty fosforanu żelaza litu są obecnie w fazie niemowlęcej przemysłu, z napięciem problemów energetycznych w różnych krajach, baterie fosforanu żelaza litu staną się bateriami głównego nurtu, a ta branża będzie miała dobrą perspektywę rozwoju. Postęp technologiczny stanie się jednym z najważniejszych trendów rozwojowych w branży baterii litowo-żelazowo-fosforanowych. Dzięki innowacjom technologicznym i rozwiązaniom baterii dla scenariuszy wielu zastosowań, QH buduje inteligentną sieć i tworzy lepszą przyszłość.

our company

Witamy w naszej fabryce

QH Technology Co, Ltd. zapewnia kompleksowe rozwiązania produktowe OEM/ODM dla pakietów baterii litowych. Nasi technicy zapewniają, że każda bateria spełnia wysokie standardy wydajności i bezpieczeństwa, a także specjalne wymagania naszych klientów. QH głównie dostosowuje produkty do wymagań klientów, takich jak napięcie, prąd rozładowania, wymagania dotyczące komórek, wymagania dotyczące ochrony, powłoka i tak dalej.  

FAQ

Nasze baterie można kupić online. Mamy pięć sposobów transportu do wyboru: Express (UPS/FEDEX), Air Shipment Door to Door Service, Sea Shipment Door to Door Service, Air Shipment, Sea Shipment. Możesz wybrać tryb transportu odpowiedni dla Ciebie w zależności od potrzeb.

Firma QH została założona w 2010 roku. Nasza firma jest zaangażowana w rozwój przyjaznych dla środowiska i wydajnych rozwiązań w zakresie magazynowania energii.

BMS to Battery Management System (system zarządzania bateriami). BMS chroni ogniwa przed uszkodzeniem – najczęściej przed zbyt wysokim lub zbyt niskim napięciem, nadmiernym prądem, wysoką temperaturą lub zwarciem zewnętrznym. BMS wyłączy baterię, aby chronić ogniwa przed niebezpiecznymi warunkami pracy. Nasze akumulatory mają wbudowany system BMS, który zarządza i chroni je przed tego typu problemami.

Bez względu na to, jaki akumulator zostanie wymieniony, należy najpierw rozważyć wymagania dotyczące pojemności, mocy i rozmiaru, jak również upewnić się, że posiadamy właściwą ładowarkę. Pamiętaj, że możesz być w stanie zmniejszyć rozmiar swojego akumulatora (w niektórych przypadkach nawet o 50%) i zachować ten sam czas pracy przy wymianie z kwasowo-ołowiowego na LiFePO4. Większość istniejących źródeł ładowania jest kompatybilna z naszymi akumulatorami litowo-żelazowymi. Jeśli potrzebujesz pomocy przy modernizacji, skontaktuj się z działem wsparcia technicznego QH, który z przyjemnością dobierze Ci odpowiednią baterię.

Oczywiście, ponieważ wewnątrz akumulatorów LiFePO4 nie ma płynu. Daje to elastyczność w instalowaniu akumulatora tam, gdzie jest on najlepiej dopasowany do danego zastosowania.

Wystarczy naładować baterię do napięcia 14,4 V, odłączyć ją od ładowarki i sprzętu, a następnie przechowywać w temperaturze od 23°F do 95°F (-5°C do 35°C). W przypadku przechowywania dłuższego niż 3 miesiące, zalecany zakres temperatur wynosi od 32°F do 77°F (0°C do 25°C), a następnie można bezpiecznie przechowywać przy 50% stanie naładowania. W przeciwieństwie do akumulatorów kwasowo-ołowiowych, częściowy stan naładowania nie szkodzi akumulatorom litowym.

Żywotność baterii mierzona jest w cyklach życia, a nasze baterie LiFePO4 mają gwarancję 4000 cykli. Rzeczywista żywotność zależy od kilku zmiennych opartych na konkretnym zastosowaniu. W przypadku tego samego zastosowania, bateria LiFePO4 może działać do 10x dłużej niż bateria kwasowo-ołowiowa.

Ogólnie rzecz biorąc, te dwa rodzaje ładowarek nie mogą być mieszane, w przeciwnym razie akumulator zostanie uszkodzony i złomowany. Ponieważ tryb ładowania ładowarki akumulatora litowego różni się od trybu ładowania akumulatora kwasowo-ołowiowego. Bateria litowa jest ładowana przez stały prąd i stałe napięcie , a kwas ołowiowy jest ładowany przez trójstopniowe ładowanie.

Baterie litowo-żelazowe mogą być ładowane nawet w 1 godzinę. Zalecamy stosowanie szybkości ładowania baterii w czasie 2-5 godzin. Proszę zapoznać się z arkuszem danych dla konkretnego modelu, aby znaleźć zalecane tempo ładowania. Wszystkie nasze karty katalogowe są dostępne na naszej stronie internetowej w sekcji produktów.

Dla klientów terminalowych, komunikacja RS485 nie jest zazwyczaj dostarczana z ekranem wyświetlacza. Jeśli jest to niestandardowe przez firmę lub techników, możemy go wykonać zgodnie z wymaganiami klientów.

GWARANCJA

Wszystkie nasze serie produktów (LFP Only) są dostarczane z 10-letnią gwarancją i więcej niż 4000 gwarancji cyklu. Proszę dowiedzieć się więcej na ich temat.

SZCZEGÓŁY GWARANCJI

All Products Series (LFP Only) – Jeśli producent uzna, że istnieje ważne roszczenie gwarancyjne, zaoferuje dziesięcioletnią gwarancję i zagwarantuje, że żywotność wszystkich produktów może osiągnąć 4000 razy.

REJESTRACJA GWARANCJI

Zalecamy, aby chronić swoją inwestycję i zarejestrować gwarancję. Jeśli zdecydujesz się nie rejestrować swojej gwarancji, będziesz musiał zachować dokumentację z punktu zakupu w przypadku wystąpienia problemów i konieczności oddania baterii na gwarancję w przyszłości.

NIEZBYWALNE

Niniejsza ograniczona gwarancja przysługuje pierwszemu nabywcy produktu i nie można jej przenieść na żadną inną osobę ani podmiot. Wszelkie roszczenia gwarancyjne należy zgłaszać w miejscu zakupu.

WYŁĄCZENIA Z GWARANCJI

Producent nie ma żadnych zobowiązań wynikających z niniejszej Ograniczonej Gwarancji w odniesieniu do Produktu poddanego następującym warunkom (w tym, ale nie tylko):

Uszkodzenia powstałe podczas transportu lub niewłaściwego obchodzenia się z produktem

Nasi klienci

QH Tech jest poświęcony tworzeniu długoterminowej wartości dla naszych klientów. Dostarczanie wysokiej jakości produktów jest tym, na czym się koncentrujemy. Oferujemy kompleksową gamę rozwiązań w zakresie domowych systemów magazynowania energii, jak również wysoki poziom satysfakcjonującej obsługi i wsparcia.

Home-Battery-Storage
RV-Battery-&-Camping-Battery
Marine-Battery-&-Trolling-Motor-Battery​
Lithium-golf-cart-batteries